İzmir Havalimanı Araç Kiralama | Bodrum Havalimanı | Atatürk Havalimanı | Sabiha Gökçen Havalimanı

  loading
  Popüler Araçlarımız
  Popüler kiralık araçlar son zamanlarda en çok tercih edilen kiralık araçlardır
  Fırsat ve avantajlardan haberdar olmak için lütfen e-posta listemize kayıt olunuz! Kampanya ve yeniliklerden ilk önce siz haberdar olun
   

  Dinamikairportcars.com 1992 Yılında kurulan Dinamik Turizm A.Ş nin bir ürünüdür. Aynı zamanda Kuşadası Sixt rent a car franchise dir. Dinamik turizm hizmet sektöründe, kaliteyi önem veren bir anlayışla, en iyi hizmeti en uygun fiyata vermek amacı gütmektedir. En son model araç filosu, güler yüzlü profesyonel elamanlarıyla hizmet vermektedir. Kuşadası’nın en iyi otellerinde ofislere sahiptir.  Otel müşterilerine ücretsiz olarak teslimat imkanı sağlamaktadır.

  Sixt rent a car havalimanı ofisleriyle, İzmir Adnan menderes havalimanı, İstanbul Atatürk havalimanı, İstanbul Sabiha gökçen havalimanı ve Bodrum-Milas havalimanı ile hizmet vermektedir. Araçlarını temiz ve dolu depo teslim etmektedir. Oto kiralamada, en önemli konunun güvenilir firma, yeni araç ve şeffaf sigorta koşullarıyla kiralanmasıdır ve biz sizlere bu hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

  Böylesi bir tarihe ve donanıma sahip olan www.dinamikairportcars.com,  İzmir Adnan menderes havalimanı, İstanbul Atatürk havalimanı, İstanbul Sabiha gökçen havalimanı ve bodrum havalimanın da sizlerle.

  Bizlere; sitemizdeki iletişim adreslerimizden ve +90 536 565 2423, sixt@dinamikcar.com. dinamik@sixt.com.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.


   

                  

  Son Güncelleme:
  © 2021 dinamikairportcars.com